وضعیت


ثبت نام | ورود
1398/08/23
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1397/12/19 تعداد بازدید: 1710 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: omrani
یک‎گام جلوتر از تولیدات جهانی با پاورهای HED گرین

 

طراحی و توپولوژی DC-DC پاورهای توان بالا را از پاورهای توان پایین ولی حرفه ای HED گرین بخواهید!


 

معرفی سایر مدل پاورهای گرین
پاورهای گرین سری EUD با 37 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری ESD با 37 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری UK با 37 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری +HP با 62 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری OCDG با 130 ماه گارانتی گرین

 

همان طور که مستحضر هستید منابع تغذیه رده پایین گرین در چهار گروه ES,EU,SP و HE طبقه بندی می‌شوند که هر یک از گروه‌های نام برده توسط معتبرترین تولید کنندگان منابع تغذیه سوئیچینگ ATX در دنیا طراحی شده است. اگر خاطرتان باش طرح تحول منابع تغذیه گرین از حدود 9 ماه پیش و با عرضه پاورهای HP+ و OCPT آغاز و هم اکنون در سومین قدم به پاورهای توان پایین، خوش قیمت و حرفه ای رسیده است. در این مرحله و در فاز اول پاورهای سری EU+ و ES با مدل‌های جدیدتر خود به اسم EUD و ESD جایگزین شدند و در نهایت و در فاز دوم نیز مدل‌ HED جایگزین نسل HE شد.

سری جدید HED در رنج توانی 330W - 480W عرضه خواهند شد که در ابتدا مدل GREEN GP330A-HED و GREEN GP380A-HED روانه بازار و در ادامه مدل های GREEN GP430A-HED و GREEN GP480A-HED عرضه خواهند شد.

 

 

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

مهمترین خصوصیات و قابلیت‎های پاورهای سری HED گرین با بهره مندی از توپولوژی DC-DC در یک نگاه
 

• دارای تمامـی پروتکشن‎های ایمنی OVP / UVP / OCP / OPP / SCP / SIP / NLO جهت تضمین سلامت سخت افزار

• بدون محــدودیت در بارگـذاری متقابل (CROSS-LOAD) شاخـه ها، متناسب با جدید ترین سـخت افزار های حـــرفه ای

• دارای تک شاخه بسیار پرقدرت 12V با قابیلت ارایه‎ی تمامی توان خروجی منبع تغذیه برروی تک شاخه +12V خروجی

• طراحی مدرن مبتنی بر مبدل های بسیار پربازده DC-DC دربخش ثانـویه مجهز شده به خازن‎های جامد با طول عمر بالا

• رگولـاسـیون ولتاژ کمتر از 2.5% در شـاخه ‎های اصــلی خروجی +5V و +3.3V و +12V و در شـرایـط بارگـذاری متقابل

• ریپل و نویــز کمتر از 35mv شاخــه پر اهـمیت +12V خـروجـی به واسـطه طراحی مدرن و فیلتـرهای CLC بخش ثانـویه

• برخورداری ازفن 120mm با کارکرد عملیاتی فوق العاده کم صدا تا 80% بار نامی حتی دردمای محیط حداکثر 40 درجه

• مجـهز به کابل های تماماً تـخــت (Flat) مشـکی رنگ جهـت اسـمبل زیباتر و گـــردش بهـتر هـوا در فضای داخل کـیس

• دارای گواهــینامه 80Plus Bronze و بازدهــی مصـــرف انرژی تا 88% جهت صــرفه جویی و کاهـــش تلفـات حــــرارتـی

• بـرخــورداری از مـــدار تـصــحیــح ضــریـب تــوان اکــتـیــو (Active PFC) و ضــریـب تـوان (Power Factor) بیـــش از 0.95

• مجـــهـز به خازن های تایــــوانی فــــوق العاده باکــیفیت با قابلــیت کارکــرد تا دمـای 105 درجه در بخـش اولیه و ثانویه

• بهــره منـدی از قطـعات داخـلی بسـیار با کیفـیت (متناسـب با توان و رده این پاورها) و دارای 37 ماه گـارانتــی گــریــن
 

 

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

سری جدید محصولات گرین با این تکنولوژی جدید، پاورهای سری HED می باشند که در ادامه توجه شما را به مهم‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های پاورهای نسل جدید HED جلب می‌کنیم:

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز "گرین/GREEN" مفتخر است که در اقدامی بی‌سابقه، پاورهای خوش قیمت و توان پایین خود را به مبدل‌های DC-DC مجهز کرده است. این در حالی است که در حال حاضر اکثر تولید کنندگان پاور در دنیا این نوع توپولوژی را تنها در مدل‌های میان رده و رده بالای تولیدات حرفه ای خود پیاده سازی می‌کنند. قطعا استفاده از عبارت "پاورهای رده پایین" برای این نسل جدید پاورهای گرین با این همه امکانات و قابلیت ها، گزینه مناسبی به شمار نخواهد رفت. بنابراین بر اساس محدوده توان خروجی اشان (330W-480W) بهتر است از عبارت "پاور حرفه ای توان پایین" استفاده کنیم...

 

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

 

  • توپولوژی مبدل‌های DC-DC به همراه یک‌سوسازی هم‌زمان (Synchronous Rectification) در بخش ثانویه

پاورهای سری HED بر خلاف نسل قبل که در طراحی بخش ثانویه آن‌ها از توپولوژی Group Regulation استفاده شده بود از جدیدترین و مدرن‌ترین طراحی حال حاضر یعنی مبدل‌های DC-DC بهره می‌برد. در نسل HED به لطف استفاده از خازن های جامد با ESR بسیار پایین، علاوه بر افزایش طول عمر و مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت برای این بخش، شاهد بهبود چشمگیر ریپل خروجی پاور نیز خواهیم بود.

 

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

همچنین به‌واسطه تعبیه مبدل‌های DC-DC در این بخش، ولتاژ هر یک از شاخه‌های اصلی خروجی (+12V,+5V,+3.3V) به‌صورت کاملاً مستقل ساخته و پرداخته می‌شود. این امر در عمل باعث تثبیت بیش از پیش سطح ولتاژ شاخه‌های نام برده در وضعیت‌های Cross Load (توزیع نامتوازن بار بر روی شاخه‌های خروجی)، Zero Load (وضعیت کاملاً بی‌باری) و به دنبال آن، اضافه شدن پروتکشن NLO (No Load Operation) به قابلیت‌های این سری از منابع تغذیه شده است.

  

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

نتیجه نهایی پیاده سازی این توپولوژی کاهش Voltage Regulation شاخه‌های اصلی به کمتر از 2.5% و همچنین واکش گذرا (Transient Response) به مراتب سریع‌تر از نسل قبل خواهد بود. علاوه بر این، بر خلاف اغلب منابع تغذیه در این رنج قیمت، قابلیت ارائه تمامی توان خروجی پاور تنها بر روی شاخه +12V نیز فراهم شده است. در واقع کاربرانی که قصد استفاده این سری از پاورها را بر روی سیستم های مدرن و مجهز به پردازنده و کارت های گرافیک پرمصرف دارند می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی از نظر توزیع توان بر روی شاخه های خروجی از حداکثر کارایی تجهیزات حرفه ای خود بهره مند شوند.

 

  • عملکرد به‌مراتب سریع‌تر و دقیق‌تر پروتکشن های ایمنی

تراشه Supervisor در منابع تغذیه سوئیچینگ مدرن، مهم‌ترین بخش ناظر بر تمامی فعل و انفعالات انجام شده در آن محسوب می‌شود. در پاورهای سری  HEDاز تراشه Supervisor به‌مراتب مدرن‌تر و دقیق‌تر نسبت به مدل‌های نسل قبل استفاده شده و سفارشی سازی‌های انجام شده در بایاسینگ آن، در عمل محدوده به‌مراتب تنگ‌تر و دقیق‌تر برای کنترل پروتکشن های ایمنی فراهم کرده است.

 

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

در واقع پاورهای نسل جدید HED همانند پاورهای رده بالا و گران قیمت موجود در بازار از تمامی پروتکشن های ایمنی حال حاضر پیاده سازی شده در منابع تغذیه سوئیچینگ مدرن پشتیبانی می‌کنند.

نوع و عملکرد پروتکشن های OVP/UVP/OCP/OPP/SCP/SIP/NLO در پاورهای HED گرین، به شرح ذیل می باشد:

 

Surge & Inrush Protection (SIP)

 به لطف تعبیه MOV (Metal Oxide Varistor) و همچنین NTC Thermistor در بخش ورودی، عملکرد و سلامت این نسل از پاورها در برابر جریان هجومی (Inrush Protection) و حتی Spike های شدید ولتاژ در ورودی بیمه شده است.

Over Voltage Protection (OVP)

در صورتی که محدوده ولتاژ هر یک از شاخه‌های خروجی از محدوده حداکثر ایمن تعیین شده در استاندارد فراتر رود، این پروتکشن بلافاصله منبع تغذیه را خاموش می‌کند

Under Voltage Protection (UVP)

در صورتی که محدوده ولتاژ هر یک از شاخه‌های خروجی از محدوده حداقل ایمن تعیین شده در استاندارد پایین تر رود، این پروتکشن بلافاصله منبع تغذیه را خاموش می‌کند

Over Current Protection (OCP)

در صورتی که به هر دلیلی جریان عبوری هر یک از شاخه‌های خروجی از محدوده ایمن تعیین شده در استاندارد فراتر رود، این پروتکشن بلافاصله منبع تغذیه را خاموش می‌کند

Short Circuit Protection (SCP)

اتصال کوتاه یا Short Circuit زمانی اتفاق می‌افتد که امپدانس خروجی هر یک از شاخه‌های خروجی منبع تغذیه کمتر از 0.1 اهم شود. در واقع در صورتی که هر یک از شاخه‌های خروجی با یکدیگر و یا با به زمین (GND) اتصال کوتاه شوند، این پروتکشن بلافاصله منبع تغذیه را خاموش می‌کند

Over Power Protection (OPP)

در صورتی که توان مصرفی مجموع شاخه‌های خروجی منبع تغذیه از مقدار تعیین شده در استاندارد فراتر رود، این پروتکشن بلافاصله منبع تغذیه را خاموش می‌کند

No-Load Operation (NLO)

این پروتکشن به منبع تغذیه این اجازه را می‌دهد تا حتی در صورتی که شاخه‌های خروجی آن به بار متصل نباشد بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهد. (نکته: اینتل از عبارت No-load Situation برای این پروتکشن در استاندارد ATX12V V2.4 استفاده نموده است. اما عموما این پروتکشن را به نام NLO می شناسند)

 

 

  • بهره‌مندی از خازن‌های الکترولیت و جامد باکیفیت تایوانی از نوع 105°C در بخش اولیه و ثانویه

در منابع تغذیه سری HED در هر دو بخش اولیه و ثانویه از خازن‌های الکترولیتی باکیفیت تایوانی و با قابلیت کارکرد در دمای 105°C استفاده شده است. این خازن‌ها در مقایسه با خازن‌های مشابه از نوع 85°C بیش از 4 برابر عمر بیشتری دارند و به‌صورت محسوس در برابر ریپل جریان مقاوم‌ترند. ضمن اینکه در بخش DC-DC پاورهای HED از خازن های جامد با طول عمر بسیار بالا نیز استفاده شده است. همچنین بخش استندبای پاورهای HED به خازن های ژاپنی Nippon Chemi-Con با قابلیت کارکرد در دمای 105°C مجهز شده است.

 

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

  • ریپل و نویز ولتاژ شاخه‌های خروجی حداکثر یک سوم استانداردهای جهانی

ریپل و نویز خروجی یکی از مهم‌ترین عوامل در کاهش عمر مفید پاور و تجهیزات متصل شده به آن محسوب می‌شود. ریپل ولتاژ شاخه‌ +12V خروجی پاورهای سری HED به‌واسطه توپولوژی مدرن پیاده سازی در بخش ثانویه و فیلترهای متعدد CLC حداکثر 35mV(pp) می‌باشد که معادل کمتر از یک سوم محدوده مجاز در آخرین ویرایش استاندارد پاورهای ATX است.

 

 

  • فن فوق‌العاده کم صدا با عملکرد به مراتب هوشمندتر

به لطف کنترلر فن فوق‌العاده هوشمند در نظر گرفته شده برای پاورهای نسل جدید HED، نویز صوتی این مدل‌ها تا حدود 70% الی 80% توان نامی پاور بسیار پایین بوده و عملاً هیچ صدایی از فن پاور به گوش کاربر نخواهد رسید.

 

 

  • بازدهی مصرف انرژی (Efficiency) بالا و کسب گواهینامه 80 Plus Bronze

برخورداری از مدرن‌ترین توپولوژی‌های روز در بخش‌های اولیه و ثانویه در کنار قطعات فوق‌العاده باکیفیت در ساخت پاورهای HED سبب شده تا حداکثر بازدهی مصرف انرژی نسل دوم این پاورها به حدود 88% برسد. این میزان بازدهی مصرف انرژی سبب شده تا این سری از پاورها موفق به کسب گواهینامه 80 Plus Bronze شوند.

 

  • کابل‌های خروجی فلت و یک‎دست مشکی

در پاورهای سری HED از کابل‌های خروجی تماما مشکی و از نوع فلت (تخت) استفاده شده است. کابل‌های فلت نسبت به کابل های رشته ای متداول، انعطاف پذیرترند و کابل کشی قطعات را آسان‌تر کرده که نهایتا سبب زیبایی بیشتر اسمبل سیستم و تهویه بهتر هوای داخل کیس خواهد شد.

 

 


ویدیو خط تولید پاورهای ESD و EUD و HED گرین در ایران:

خط_تولید_کارخانه_پاور _گرین_ایران

ویدیو خط تولید منبع تغذیه در کارخانه گرین (شرکت پردیس صنعت سیاره سبز)

خط_تولید_کارخانه_پاور _گرین_ایران

 

 


 

 

گالری تصاویر پاورهای جدید DC-DC گرین در سری های جدید HED: (جهت مشاهده تصاویر پاورهای جدید گرین در سایز بزرگ تر، برروی تصویر مورد نظر خود، کلیک نمایید)

 

▼ تصاویر مربوط به پاور GP330A-HED گرین (جهت مشاهده تصویر در سایز بزرگ، برروی آن کلیک نمایید)

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 
▼ تصاویر مربوط به پاور GP380A-HED گرین (جهت مشاهده تصویر در سایز بزرگ، برروی آن کلیک نمایید)

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

 

 

 


                                              ▼مشخصات فنی پاور  GP330A-HED                                              

 

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

تصویر پاور

GP330A-HED

مدل پاور

ATX12V Ver2.4

ویرایش استاندارد

DC to DC Convertor

توپولوژی طراحی بخش ثانویه

330W

توان خروجی حقیقی و مستمر

27.5A / 330W

توان شاخه +12V

90W

برآیند توان شاخه های +5V و +3.3V

2.5A

توان شاخه +5Vsb

≤2.5% @ Cross-Load

میزان رگولاسیون ولتاژ خروجی

≤35mV (p-p)

ریپل و نویز شاخه +12V

85~88% @ 230Vac/25°C

راندمان در شرایط محیطی استاندارد

80Plus Bronze

گواهینامه راندمان 80 PLUS

100,000 Hours

عمرمفید در شرایط استاندارد

Active PFC (PF ≥ 0.95)

مدار اصلاح ضریب توان PFC

200-240Vac

دامنه ولتاژ ورودی AC

50Hz ±5%

دامنه فرکانس ورودی

0~40°C

دامنه دمای محیط کاری

OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, NLO, SIP

آیتم های محافظتی

≥16ms at 80% Load

میزان تحمل وقفه ورودی (Hold-Up Time)

100-500ms

مدت زمان صدور سیگنال PG

SNTC - Ultra Silent

تنظیم اتوماتیک دور فن

Yes (Double EMI Filter)

فیلترینگ ورودی EMI

120mm - White

ابعاد و رنگ فن خنک کننده

TIWANESE 105°C

خازن های ورودی

JAPANESE 105°C / TIWANESE 105°C

خازن های خروجی

150x86x140mm

ابعاد بیرونی پاور (W x H x D)

1350g

وزن خالص

Silver

رنگ بدنه

0.8mm SECC

جنس و ضخامت بدنه

≥45cm

طول کابل های اصلی خروجی

3G 0.75mm2 – 150cm

ضخامت و طول کابل ورودی

1 x 24(20+4)-Pin

نوع کانکتور مادربورد

1 x 8(4+4)-pin

نوع و تعداد کانکتور پردازنده

---

نوع و تعداد کانکتور گرافیک

3 x 15-pin

نوع و تعداد کانکتور SATA

2 x 4-pin IDE / 1 x FDD

تعداد کانکتور FDD / IDE

Full Flat Black Cable

نوع و رنگ کابل های خروجی

MB/Black Mesh

توری محافظ کابل های خروجی

---

گیره نگهدارنده کابل های خروجی

37 Month GREEN Guarantee

مدت زمان گارانتی گرین

 

80PLUS

+5V/SB

-12V

+12V

+5V

+3.3V

MODEL

پاورهای_سری_ESD_گرین_یک_گام_جلوتر

2.5A

0.3A

27.5A

16A

16A

GP330A-HED

AC INPUT: 200-240Vac

3A max / 50Hz / Active PFC

12.5A

3.6W

330W

90W

330W Continuous Power @ 40°C

 

▼ تصاویر مربوط به پاور GP330A-HED گرین (جهت مشاهده تصویر در سایز بزرگ، برروی آن کلیک نمایید)

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

 

 

 

 


                                              ▼مشخصات فنی پاور  GP380A-HED                                              

 

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

تصویر پاور

GP380A-HED

مدل پاور

ATX12V Ver2.4

ویرایش استاندارد

DC to DC Convertor

توپولوژی طراحی بخش ثانویه

380W

توان خروجی حقیقی و مستمر

31.6A / 380W

توان شاخه +12V

90W

برآیند توان شاخه های +5V و +3.3V

2.5A

توان شاخه +5Vsb

≤2.5% @ Cross-Load

میزان رگولاسیون ولتاژ خروجی

≤35mV (p-p)

ریپل و نویز شاخه +12V

85~88% @ 230Vac/25°C

راندمان در شرایط محیطی استاندارد

80Plus Bronze

گواهینامه راندمان 80 PLUS

100,000 Hours

عمرمفید در شرایط استاندارد

Active PFC (PF ≥ 0.95)

مدار اصلاح ضریب توان PFC

200-240Vac

دامنه ولتاژ ورودی AC

50Hz ±5%

دامنه فرکانس ورودی

0~40°C

دامنه دمای محیط کاری

OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, NLO, SIP

آیتم های محافظتی

≥16ms at 80% Load

میزان تحمل وقفه ورودی (Hold-Up Time)

100-500ms

مدت زمان صدور سیگنال PG

SNTC - Ultra Silent

تنظیم اتوماتیک دور فن

Yes (Double EMI Filter)

فیلترینگ ورودی EMI

120mm - White

ابعاد و رنگ فن خنک کننده

TIWANESE 105°C

خازن های ورودی

JAPANESE 105°C / TIWANESE 105°C

خازن های خروجی

150x86x140mm

ابعاد بیرونی پاور (W x H x D)

1380g

وزن خالص

Silver

رنگ بدنه

0.8mm SECC

جنس و ضخامت بدنه

≥45cm

طول کابل های اصلی خروجی

3G 0.75mm2 – 150cm

ضخامت و طول کابل ورودی

1 x 24(20+4)-Pin

نوع کانکتور مادربورد

1 x 8(4+4)-pin

نوع و تعداد کانکتور پردازنده

---

نوع و تعداد کانکتور گرافیک

4 x 15-pin

نوع و تعداد کانکتور SATA

3 x 4-pin IDE / 1 x FDD

تعداد کانکتور FDD / IDE

Full Flat Black Cable

نوع و رنگ کابل های خروجی

MB/Black Mesh

توری محافظ کابل های خروجی

8pcs Cable Tie

گیره نگهدارنده کابل های خروجی

37 Month GREEN Guarantee

مدت زمان گارانتی گرین

 

80PLUS

+5V/SB

-12V

+12V

+5V

+3.3V

MODEL

پاورهای_سری_ESD_گرین_یک_گام_جلوتر

2.5A

0.3A

31.6A

16A

16A

GP380A-HED

AC INPUT: 200-240Vac

3.5A max / 50Hz / Active PFC

12.5A

3.6W

380W

90W

380W Continuous Power @ 40°C

 

▼ تصاویر مربوط به پاور GP380A-HED گرین (جهت مشاهده تصویر در سایز بزرگ، برروی آن کلیک نمایید)

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

پاورهای_سری_HED_گرین_یک_گام_جلوتر

 

 

 

 

 

 


                                      تفاوت پاورهای HED گرین با سایر پاورها                           

 

▼ پاورهای متفرقه

▼پاورهای هم‎رده از برندهای معتبرجهانی**

▼ سری HED گرین

▼ آیتم های فنی

180W-350W

300W-700W

330W-480W

محدوده توان واقعی خروجی

≤ATX12V Ver2.2

≤ATX12V Ver2.31

ATX12V Ver2.4

ویرایش استاندارد

Group Regulation

Group Regulation

DC to DC Convertor

توپولوژی طراحی بخش ثانویه

حداکثر معادل 75% توان پاور

حداکثر معادل 90% توان پاور

معادل 100% توان پاور

توان شاخه +12V

≤5% @ Cross-Load

≤3% @ Cross-Load

≤2.5% @ Cross-Load

میزان رگولاسیون ولتاژ خروجی

≤70mV (p-p)

≤45mV (p-p)

≤35mV (p-p)

ریپل و نویز شاخه +12V

70~78% @ 230Vac/25°C

77~82% @ 230Vac/25°C

85~88% @ 230Vac/25°C

راندمان در شرایط محیطی استاندارد

---

≤80Plus Standard

80Plus Bronze

گواهینامه راندمان 80 PLUS

50,000 Hours

100,000 Hours

100,000 Hours

عمرمفید در شرایط استاندارد

Non/Passive PFC (PF ≤ 0.75)

Active PFC (PF ≥ 0.95)

Active PFC (PF ≥ 0.95)

مدار اصلاح ضریب توان PFC

0~30°C

0~40°C

0~40°C

دامنه دمای محیط کاری

OVP, UVP, SCP, OPP*

OVP, UVP, OPP, SCP, OCP*, SIP*

OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, NLO, SIP

آیتم های محافظتی

≤10ms at 80% Load

≥14ms at 80% Load

≥16ms at 80% Load

میزان تحمل وقفه ورودی (Hold-Up Time)

Yes (Single EMI Filter)/No

Yes (Double EMI Filter)

Yes (Double EMI Filter)

فیلترینگ ورودی EMI

120mm / max RPM

120mm / SNTC - Ultra Silent

120mm / SNTC - Ultra Silent

ابعاد فن و تنظیم اتوماتیک دور فن

CHINESE 85°C

TIWANESE/CHINESE  85°C

TIWANESE 105°C

خازن های ورودی

CHINESE 85°C/105°C

TIWANESE/CHINESE 105°C

JAPANESE/TIWANESE 105°C

خازن های خروجی

0.5mm SGCC/SPCC

0.8mm SECC

0.8mm SECC

جنس و ضخامت بدنه

≤40cm

≥45cm

≥45cm

طول کابل های اصلی خروجی

3G 0.5mm2 – 150cm Non STD

3G 0.75mm2 – 150cm

3G 0.75mm2 – 150cm

ضخامت و طول کابل ورودی

---

---

Full Flat Black Cable

کابل خروجی تخت (Flat) مشکی

---

---

8pcs Cable Tie

گیره نگهدارنده کابل های خروجی

24 Month

36 Month

37 Month GREEN Guarantee

مدت زمان گارانتی

 

* معمولا این پروتکشن ها به‎صورت محدود و فقط در برخی مدل های خاص از برندهای معتبر جهانی استفاده شده اند. درحالیکه پاورهای HED به‎تمامی پروتکشن های اعلام شده، مجهز شده‎اند.

** اطلاعات جدول فوق بر اساس بهترین برآیند شرایط عمومی پاورهای سایر برند ها در گروه بندی های مختلف و هم رده با پاورهای HED گرین، لحاظ شده است و ممکن است در برخی موارد بسیار خاص، شاهد عملکرد بهتر نسبت به اعداد و شرایط اعلام شده برای ایشان در جدول فوق نیز باشیم.

 

 

 


 

پاور_جدید_گرین_EUD_ESD

 

واقعیت کلام این است که گرین اقدام به اختراع خاص یا نوآوری ویژه ای نکرده است! بلکه در مقاطع مختلف زمانی، سعی کرده تا تکنولوژی استفاده شده در پاورهای High End را در پاورهای توان پایین خود به اجرا بگذارد. نکته مهم اینجاست... چرا که محصولات حرفه ای و توان بالا از تمامی برندهای مشهور جهانی و گرین، پیوسته سعی در به روز رسانی و نوآوری و بهبود کیفیت در طراحی و امکانات خود دارند. ولی تقریبا تمام برندهای معتبر جهانی، با فاصله زمانی طولانی، از این پارامترهای مهم پاورهای حرفه ای خود در محصولات میانی و توان پایین خود استفاده می کنند. اما هنر اصلی گرین در طول سال ها فعالیت خود، این است که با کمترین فاصله زمانی، اقدام به انتقال تکنولوژی پاورهای حرفه ای خود به پاورهای میانی و توان پایین خود نموده است که خوشبختانه در این موارد سریعا با استقبال مصرف کنندگان حرفه ای روبرو شده است و موجب انگیزه پیوسته گرین در ارایه پاورهای پیشرو در مصارف اداری-خانگی توان پایین شده است.

از نظر فنی، این یک افتخار برای جامعه ایرانی است که بتواند توانایی و تکنولوژی محصولات حرفه ای جهانی را از یک محصول توان پایین با قیمت مناسب دریافت نماید. نکته ای که معمولا از چشم طرفداران برندهای معتبر و مشهور خارجی (سهوا یا عمدا) به دور مانده است!

 

 

printrating

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت من است