وضعیت


ثبت نام | ورود
1398/08/23
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1397/5/11 تعداد بازدید: 109720 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: JOmrani
موج سوم سونامی گرین با پاورهای دیجیتال OCDG

سیستم‌های پیشرفته و حرفه ای خود را به پاورهای مدرن و دیجیتال سری OCDG گرین بسپارید


 

معرفی سایر مدل پاورهای گرین
پاورهای گرین سری EUD با 37 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری ESD با 37 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری UK با 37 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری +HP با 62 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری OCPT با 130 ماه گارانتی گرین پاورهای گرین سری OCDG با 130 ماه گارانتی گرین

 

 

  توجه!

اولین خبر خوب در سال 1398

پاور قدرتمند GP1350B-OCDG به زودی عرضه خواهد شد...

 

چند سالی است که منابع تغذیه سوئیچینگ با کنترل دیجیتال جایگاه خود را در میان پاورهای تحت استاندارد ATX پیدا کرده‌اند. به علت طراحی بسیار پیچیده، پیاده سازی عملی زمان‌بر و البته تیراژ محدود، قیمت تمام شده این نوع منابع تغذیه همواره بسیار بالا بوده و تنها در رده محصولات گران قیمت و خاص شاهد عرضه این نوع منابع تغذیه فوق‌العاده مدرن بودیم. از سوی دیگر، تولید و عرضه انبوه این نوع منابع تغذیه تنها در پاورهای با توان بیش از 1000W صرفه اقتصادی دارد، به همین دلیل اغلب منابع تغذیه‌ای که تاکنون با این توپولوژی عرضه شده‌اند معمولاً توان نامی بیش از 1000W دارند.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

به لطف کنترل و مدیریت بسیار سریع و دقیق تمامی پارامترها توسط میکروپروسسور و میکروکنترلرهای مخصوص در این نوع منابع تغذیه شاهد بازدهی مصرف انرژی فوق‌العاده بالا، کنترل ریپل خروجی مثال زدنی، رگولاسیون ولتاژ بسیار دقیق (کمتر از 1%) و پاسخ گذرا (Transient Response) بسیار سریع هستیم.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در چهارمین مرحله از طرح تحول منابع تغذیه سوئیچینگ خود (و سومین مرحله در پوست اندازی پاورهای حرفه ای خود بعد از ارایه سری OCPT و +HP)، منابع تغذیه دیجیتال سری OCDG را روانه بازار می‌کند. این سری از منابع تغذیه فوق‌العاده مدرن گرین، در سه رنج توان خروجی 1050W/1200W/1350W هستند که موفق به کسب استاندارد بازدهی مصرف انرژی 80PLUS PLATINUM شده‌اند. لازم به ذکر است در مرحله اول فقط دو مدل 1050W و 1200W به بازار عرضه شدند و مدل 1350W این سری به دلیل شرایط بازار، در فروردین 98 عرضه خواهد شد...

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

از مهم‌ترین ویژگی‌های منابع تغذیه دیجیتال سری OCDG گرین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

* ترانسفورماتور با تکنولوژی سیم پیچ تخت Flat Wire Winding

منابع تغذیه سری OCDG به ترانسفورماتورهای پر بازده با سیم‌های از نوع تخت (Flat Wire) مجهز شده‌اند. این نوع ترانسفورماتورها نسبت به مدل‌های معمولی در فرکانس‌های بالا نشتی مغناطیسی به‌مراتب کمتری دارند و حجم به‌مراتب کمتری اشغال می‌کنند. همچنین در ترانسفورماتورهای مجهز به سیم‌های تخت به دلیل افزایش اثر پوستی (Skin Effect) در فرکانس‌های بالا و تمایل عبور الکترون‌ها از لایه‌های بیرونی سیم، مقاومت AC به‌مراتب کمتر از نمونه‌های مجهز به سیم‌های گرد خواهد بود. همین امر باعث کاهش تلفات حرارتی و همچنین افزایش بازدهی مصرف انرژی ترانسفورماتور خواهد شد.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

* برخورداری از ماسفت های فوق‌العاده پربازده Low-RDS در بخش مبدل های DC-DC

منابع تغذیه OCDG بخش عمده‌ای از بازدهی مصرف انرژی فوق‌العاده بالای خود را مدیون ماسفت های فوق‌العاده پرسرعت در امر سوئیچینگ، Low-RDS و با جریان نشتی فوق‌العاده پایین در بخش مبدل های DC-DC بخش ثانویه خود هستند. این امر در نهایت باعث عملکرد فوق‌العاده خنک‌تر و تضمین عمر بسیار بالای این سری از پاورهای گرین شده است.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

* خازن‌های فوق‌العاده باکیفیت ژاپنی در بخش اولیه

مدل‌های 1200W و 1350W در منابع تغذیه سری OCDG گرین به دو عدد خازن 820uF (1640uF) فوق‌العاده باکیفیت و البته گران قیمت سری MXK ساخت کمپانی ژاپنی Rubycon مجهز شده‌اند. از جمله ویژگی‌های این نوع خازن‌های می‌توان به عمر بالا 3000h در دمای C°105 و ESR بسیار پایین اشاره کرد. همچنین این حجم بالای ظرفیت خازنی در بخش اولیه ریپل بسیار پایین خروجی و همچنین Hold-Up Time تضمین شده فراتر از استانداردها را به همراه خواهد داشت. ضمن اینکه برای پاور 1050W همین سری و متناسب با توان خروجی‎ آن، از دو عدد خازن 680uF (1360uF) فوق‌العاده باکیفیت سری MXH ساخت کمپانی ژاپنی Rubycon استفاده شده است.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

* خازن‌های الکترولیتی و جامد فوق‌العاده باکیفیت ژاپنی در بخش ثانویه

در بخش ثانویه منابع تغذیه سری OCDG از خازن‌های الکترولیتی (Nippon Chemi-Con) ساخت ژاپن و خازن‎های جامد (Nippon Chemi-Con و NICHICON) ساخت ژاپن با قابلیت کارکرد در دمای C°105 و عمر بسیار بالا استفاده شده است. این خازن‌ها که در واقع بخشی از مدار فیلتر و پالاش نهایی ولتاژهای خروجی محسوب می‌شوند، ضمن تثبیت طول عمر بالای پاور در سخت‌ترین شرایط، موجب بهترین اصلاح عملکرد پاور در بخش ریپل و نویز خروجی خواهند شد.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

* طراحی مدار Cable-less Design

در هیچ یک از بخش‌های انتقال قدرت برروی برد منابع تغذیه سری OCDG گرین، از سیم استفاده نشده و انتقال جریان از ورودی برد اصلی تا خروجی برد مربوط به اتصالات کابل ها، تنها توسط خطوط مسی برد مدار چاپی و قلعکاری های در نظر گرفته شده، صورت می‌گیرد. به گونه ای که حتی برد بخش Cable Management پاورهای OCDG نیز به صورت مستقیم برروی برد اصلی متصل و عملیات لحیم کاری آن انجام پذیرفته است. این امر نه‌تنها خطاهای تولید انبوه را به حداقل می‌رساند، بلکه در عمل باعث کاهش تلفات انرژی، عدم مزاحمت در گردش هوای داخل پاور و همچنین افزایش خلوص و کیفیت ولتاژهای خروجی نیز می‌شود.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

* کنترل دیجیتال پارامترها توسط میکروکنترلر اختصاصی

مدیریت و کنترل برخط تمامی پارامترهای منابع تغذیه سری OCDG توسط یک میکروکنترلر اختصاصی انجام می‌شود. این کنترل دیجیتال در نهایت باعث بهبود واکنش گذرا ولتاژهای خروجی، افزایش بازدهی مصرف انرژی، کاهش ریپل و نویز و تثبیت هر چه بیشتر سطح ولتاژ شاخه‌های خروجی می‌شود.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

* توپولوژی مدرن Half-Bridge به همراه مبدل تانک رزونانس (LLC Resonant) در بخش اولیه

در این سری به لطف توپولوژی مدرن و بسیار پربازده Half-Bridge در کنار مبدل LLC Resonant که باعث نرم شدن شکل موج سوئیچینگ (Soft Switching) و تحقق عملی Zero Voltage Switching در بخش ورودی می‌شود، حامل‌های EMI، RF و تلفات سوئیچینگ در ورودی کاهش یافته و بازدهی مصرف انرژی (Efficiency) به طرز محسوسی افزایش می‌یابد. همچنین مبدل‌ تانک رزونانس (LLC Resonant) این امکان را فراهم می‌سازند تا سرعت Switching ماسفت های بخش ورودی به‌مراتب بالاتر از توپولوژی‌های نسل قبل باشد که این امر نیز در عمل و به‌خصوص در وضعیت بی‌باری، باعث افزایش بازدهی مصرف انرژی (Efficiency) خواهد شد.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

* رگولاسیون ولتاژ کمتر از 1% برای شاخه‌های خروجی اصلی +3.3V, +5V و +12V

استفاده از توپولوژی مبدل‌های DC-DC برای ساختن ولتاژ شاخه‌های +5V و +3.3V در بخش ثانویه باعث تثبیت هر چه بیشتر ولتاژ شاخه‌های خروجی در این سری از پاورها شده است. همچنین مستقل بودن بخش‌های اصلی کنترل و مدیریت ولتاژ هر یک از شاخه‌های خروجی در پاورهای مجهز به این توپولوژی در بخش ثانویه، عملکرد صحیح و دقیق آن‌ها را در وضعیت بی‌باری (Zero Load) و همچنین Cross Load (توزیع نامتوازن بار بر روی شاخه‌های خروجی) تضمین می‌کند.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

* عملکرد به‌مراتب سریع‌تر و دقیق‌تر پروتکشن های ایمنی

تراشه Supervisor در منابع تغذیه سوئیچینگ مدرن، مهم‌ترین بخش ناظر بر تمامی فعل‌وانفعالات انجام شده در آن محسوب می‌شود. در پاورهای سری OCDG از تراشه Supervisor به‌مراتب مدرن‌تر و دقیق‌تر نسبت به مدل‌های نسل قبل استفاده شده و به‌واسطه کنترل دیجیتال و فوق‌العاده دقیق، در عمل محدوده به‌مراتب بسته تر و دقیق‌تر برای کنترل پروتکشن های OCP, OPP و OTP فراهم نموده است.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

* سیستم مدیریت کابل کشی کاملاً ماژولار به همراه کانکتورهای HCS+ با روکش طلا و قابلیت عبور 150% جریان بیشتر

کابل‌های تماماً فلت و قابلیت مدیریت کابل کشی تمام ماژولار این سری از پاورها نقش تعیین کننده‌ای در اسمبل سریع، شکیل و حرفه‌ای‌تر سیستم شما خواهند داشت. ضمن اینکه در پلتفرم‌های نسل جدید به دلیل معرفی پردازنده‌های با هسته‌های بیشتر و همین‌طور توان مصرفی (TDP) بیشتر، سازندگان مادربرد به‌خصوص در مدل‌های رده بالا و گران قیمت از کانکتورهای برق در کلاس مادربرد سرور تحت عنوان HCS+ (High Current System) استفاده می‌کنند. این کانکتورها به‌صورت میانگین تا 150% ظرفیت بیشتری برای عبور جریان دارند. در پاورهای جدید سری OCDG در بخش کانکتورهای ماژولار بخش پرمصرف خروجی و در هر دو بخش نری و مادگی از نمونه‌های +HCS با روکش طلا استفاده شده است. در این نوع کانکتورها افزایش سطح تماس عملیاتی و استفاده از آلیاژ به‌مراتب مقاوم‌تر در برابر جریان‌های بالا در عمل باعث کاهش ریپل، افت ولتاژ و حرارت نقطه اتصال شده و روی هم رفته باعث افزایش پایداری سیستم را در کاربردهای اورکلاکینگ و گیمینگ خواهد شد.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

* سیستم خنک‌کنندگی کاملاً مدرن و کارآمد با قابلیت انتخاب حالت بدون فن

پاورهای نسل دوم OCDG به فن‌های بسیار باکیفیت و در کلاس کاربردهای صنعتی با تکنولوژی FDB مجهز شده‌اند. فن‌های FDB که در حال حاضر یکی از مدرن‌ترین سیستم‌های یاتاقان را به همراه دارند حتی نسبت به فن‌های Double Ball Bearing عمر بیشتر و البته نویز صوتی به‌مراتب کمتری دارند. همچنین پاورهای OCDG به مدار فن کنترلر دیجیتال حساس به هر دو پارامتر دمای داخل پاور و میزان بار در خروجی پاور مجهز شده‌اند. این مدار کاملاً هوشمند با آنالیز برخط پارامترهای یاد شده توسط میکروکنترلر دیجیتال، وضعیت Fanless (در بار خروجی کمتر از 25% توان نامی) و سرعت چرخش فن را در شرایط مختلف کنترل و مدیریت می‌کند. علاوه بر این به‌واسطه سوئیچ مخصوص تعبیه شده در پشت پاور قابلیت فعال یا غیرفعال کردن حالت Fanless نیز فراهم شده است.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

10 سال و 10 ماه گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست..

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (GREEN) به‌پاس تقدیر و ارج نهادن به مشتریان محترم محصولات خود و به‌ واسطه عملکرد استثنایی و کیفیت ساخت مثال زدنی پاورهای سری OCDG، این مدل‌ها را با 130 ماه (10 سال و 10 ماه) گارانتی به بازار عرضه نموده است. این مدت زمان گارانتی پاورهای سری OCDG گرین، جزو بالاترین مدت زمان گارانتی پاور در دنیا و بیشترین مدت گارانتی پاور در ایران به شمار می رود.

 

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 


 

 

 

                                           ▼مشخصات فنی پاور  GP1050B-OCDG                                            

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

تصویر پاور

GP1050B-OCDG

مدل پاور

SSI EPS12V Ver2.92 / ATX12V Ver2.4

ویرایش استاندارد

Half-Bridge & LLC Resonant

توپولوژی طراحی بخش اولیه

Synchronous Rectification & DC to DC Convertor

توپولوژی طراحی بخش ثانویه

1050W

توان خروجی حقیقی و مستمر

87.5A / 1050W

توان شاخه +12V

130W

برآیند توان شاخه های +5V و +3.3V

3A

توان شاخه +5Vsb

≤1% @ Cross-Load

میزان رگولاسیون ولتاژ خروجی

<25mV (p-p)

ریپل و نویز شاخه +12V

92~94% @ 230Vac/25°C

راندمان در شرایط محیطی استاندارد

80Plus PLATINUM

گواهینامه راندمان 80 PLUS

120,000 Hours

عمرمفید در شرایط استاندارد

Active PFC (PF ≥ 0.95)

مدار اصلاح ضریب توان PFC

100-240Vac

دامنه ولتاژ ورودی AC

50-60Hz ±5%

دامنه فرکانس ورودی

0~50°C

دامنه دمای محیط کاری

OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP

آیتم های محافظتی

≥16ms at 100% Load

میزان تحمل وقفه ورودی (Hold-Up Time)

100-500ms

مدت زمان صدور سیگنال PG

Yes (Double EMI Filter)

فیلترینگ ورودی EMI

135mm Gulf Surface Design - FDB Technology

ابعاد و رنگ فن خنک کننده

Ultra Silent Operation with Digital Fan Controller

تنظیم اتوماتیک دور فن

Fanless Mode Up to 25% Loading (±5%) / Selectable SW

کارکرد بدون فن

Japanese (Rubycon) 105°C

خازن های ورودی

Japanese (Nippon Chemi-Con / Nichicon) 105°C

خازن های خروجی

150x86x180mm

ابعاد بیرونی پاور (W x H x D)

3550g

وزن خالص (به همراه کابل های خروجی)

Black-Silver

رنگ بدنه

1.0mm SECC

جنس و ضخامت بدنه

55-70cm

طول کابل های اصلی خروجی

3G 1.5mm2 – 150cm

ضخامت و طول کابل ورودی

1 x 24(20+4)-Pin

نوع کانکتور مادربورد

2 x 8(4+4)-pin

نوع و تعداد کانکتور پردازنده

8 x 8(6+2)-pin

نوع و تعداد کانکتور گرافیک

12 x 15-pin

نوع و تعداد کانکتور SATA

8 x 4-pin IDE / 1 x FDD Adapter

تعداد کانکتور FDD / IDE

Full Flat Black Cable

نوع و رنگ کابل های خروجی

16AWG

ضخامت کابل های اصلی خروجی

HCS Plus (High Current) / Golden Plate

نوع و جنس پین کانکتورهای خروجی

15-pcs Cable Tie+ 3-pcs Cable Fixer

گیره نگهدارنده کابل های خروجی

130 Month GREEN Guarantee

مدت زمان گارانتی گرین

 

80PLUS

+5V/SB

-12V

+12V

+5V

+3.3V

IMAGE

MODEL

3A

0.3A

87.5A

25A

25A

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

GP1050B-OCDG

AC INPUT: 100-240Vac

15A max  /  50-60Hz

15W

3.6W

1050W

130W

1050W Continuous Power @ 50°C

جهت مشاهده تصاویر پاور GP1050B-OCDG در سایز بزرگ تر، بر روی عکس مورد نظر خود کلیک نمایید (اطلاعات و تصاویر ممکن است در برخی موارد و بدون اطلاع قبلی برروی محصول اصلی به روزرسانی شود)

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

 

                                           ▼مشخصات فنی پاور  GP1200B-OCDG                                            

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

تصویر پاور

GP1200B-OCDG

مدل پاور

SSI EPS12V Ver2.92 / ATX12V Ver2.4

ویرایش استاندارد

Half-Bridge & LLC Resonant

توپولوژی طراحی بخش اولیه

Synchronous Rectification & DC to DC Convertor

توپولوژی طراحی بخش ثانویه

1200W

توان خروجی حقیقی و مستمر

100A / 1200W

توان شاخه +12V

130W

برآیند توان شاخه های +5V و +3.3V

3A

توان شاخه +5Vsb

≤1% @ Cross-Load

میزان رگولاسیون ولتاژ خروجی

<25mV (p-p)

ریپل و نویز شاخه +12V

92~94% @ 230Vac/25°C

راندمان در شرایط محیطی استاندارد

80Plus PLATINUM

گواهینامه راندمان 80 PLUS

120,000 Hours

عمرمفید در شرایط استاندارد

Active PFC (PF ≥ 0.95)

مدار اصلاح ضریب توان PFC

100-240Vac

دامنه ولتاژ ورودی AC

50-60Hz ±5%

دامنه فرکانس ورودی

0~50°C

دامنه دمای محیط کاری

OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP

آیتم های محافظتی

≥16ms at 100% Load

میزان تحمل وقفه ورودی (Hold-Up Time)

100-500ms

مدت زمان صدور سیگنال PG

Yes (Double EMI Filter)

فیلترینگ ورودی EMI

135mm Gulf Surface Design - FDB Technology

ابعاد و رنگ فن خنک کننده

Ultra Silent Operation with Digital Fan Controller

تنظیم اتوماتیک دور فن

Fanless Mode Up to 25% Loading (±5%) / Selectable SW

کارکرد بدون فن

Japanese (Rubycon) 105°C

خازن های ورودی

Japanese (Nippon Chemi-Con / Nichicon) 105°C

خازن های خروجی

150x86x180mm

ابعاد بیرونی پاور (W x H x D)

3600g

وزن خالص (به همراه کابل های خروجی)

Black-Silver

رنگ بدنه

1.0mm SECC

جنس و ضخامت بدنه

55-70cm

طول کابل های اصلی خروجی

3G 1.5mm2 – 150cm

ضخامت و طول کابل ورودی

1 x 24(20+4)-Pin

نوع کانکتور مادربورد

2 x 8(4+4)-pin

نوع و تعداد کانکتور پردازنده

10 x 8(6+2)-pin

نوع و تعداد کانکتور گرافیک

12 x 15-pin

نوع و تعداد کانکتور SATA

8 x 4-pin IDE / 1 x FDD Adapter

تعداد کانکتور FDD / IDE

Full Flat Black Cable

نوع و رنگ کابل های خروجی

16AWG

ضخامت کابل های اصلی خروجی

HCS Plus (High Current) / Golden Plate

نوع و جنس پین کانکتورهای خروجی

15-pcs Cable Tie+ 3-pcs Cable Fixer

گیره نگهدارنده کابل های خروجی

130 Month GREEN Guarantee

مدت زمان گارانتی گرین

 

80PLUS

+5V/SB

-12V

+12V

+5V

+3.3V

IMAGE

MODEL

3A

0.3A

100A

25A

25A

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

GP1200B-OCDG

AC INPUT: 100-240Vac

15A max  /  50-60Hz

15W

3.6W

1200W

130W

1200W Continuous Power @ 50°C

جهت مشاهده تصاویر پاور GP1200B-OCDG در سایز بزرگ تر، بر روی عکس مورد نظر خود کلیک نمایید (اطلاعات و تصاویر ممکن است در برخی موارد و بدون اطلاع قبلی برروی محصول اصلی به روزرسانی شود)

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

 

                                           ▼مشخصات فنی پاور  GP1350B-OCDG                                            

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

تصویر پاور

GP1350B-OCDG

مدل پاور

SSI EPS12V Ver2.92 / ATX12V Ver2.4

ویرایش استاندارد

Half-Bridge & LLC Resonant

توپولوژی طراحی بخش اولیه

Synchronous Rectification & DC to DC Convertor

توپولوژی طراحی بخش ثانویه

1350W

توان خروجی حقیقی و مستمر

112.5A / 1350W

توان شاخه +12V

130W

برآیند توان شاخه های +5V و +3.3V

3A

توان شاخه +5Vsb

≤1% @ Cross-Load

میزان رگولاسیون ولتاژ خروجی

<25mV (p-p)

ریپل و نویز شاخه +12V

92~94% @ 230Vac/25°C

راندمان در شرایط محیطی استاندارد

80Plus PLATINUM

گواهینامه راندمان 80 PLUS

120,000 Hours

عمرمفید در شرایط استاندارد

Active PFC (PF ≥ 0.95)

مدار اصلاح ضریب توان PFC

100-240Vac

دامنه ولتاژ ورودی AC

50-60Hz ±5%

دامنه فرکانس ورودی

0~50°C

دامنه دمای محیط کاری

OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP

آیتم های محافظتی

≥16ms at 85% Load

میزان تحمل وقفه ورودی (Hold-Up Time)

100-500ms

مدت زمان صدور سیگنال PG

Yes (Double EMI Filter)

فیلترینگ ورودی EMI

135mm Gray Design - FDB Technology

ابعاد و رنگ فن خنک کننده

Ultra Silent Operation with Digital Fan Controller

تنظیم اتوماتیک دور فن

Fanless Mode Up to 25% Loading (±5%) / Selectable SW

کارکرد بدون فن

Japanese (Rubycon) 105°C

خازن های ورودی

Japanese (Nippon Chemi-Con / Nichicon) 105°C

خازن های خروجی

150x86x180mm

ابعاد بیرونی پاور (W x H x D)

3650g

وزن خالص (به همراه کابل های خروجی)

Black-Silver

رنگ بدنه

1.0mm SECC

جنس و ضخامت بدنه

55-70cm

طول کابل های اصلی خروجی

3G 1.5mm2 – 150cm

ضخامت و طول کابل ورودی

1 x 24(20+4)-Pin

نوع کانکتور مادربورد

2 x 8(4+4)-pin

نوع و تعداد کانکتور پردازنده

12 x 8(6+2)-pin

نوع و تعداد کانکتور گرافیک

12 x 15-pin

نوع و تعداد کانکتور SATA

8 x 4-pin IDE / 1 x FDD Adapter

تعداد کانکتور FDD / IDE

Full Flat Black Cable

نوع و رنگ کابل های خروجی

16AWG

ضخامت کابل های اصلی خروجی

HCS Plus (High Current) / Golden Plate

نوع و جنس پین کانکتورهای خروجی

15-pcs Cable Tie+ 3-pcs Cable Fixer

گیره نگهدارنده کابل های خروجی

130 Month GREEN Guarantee

مدت زمان گارانتی گرین

 

80PLUS

+5V/SB

-12V

+12V

+5V

+3.3V

IMAGE

MODEL

3A

0.3A

112.5A

25A

25A

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

GP1350B-OCDG

AC INPUT: 100-240Vac

15A max  /  50-60Hz

15W

3.6W

1350W

130W

1350W Continuous Power @ 50°C

جهت مشاهده تصاویر پاور GP1350B-OCDG در سایز بزرگ تر، بر روی عکس مورد نظر خود کلیک نمایید (اطلاعات و تصاویر ممکن است در برخی موارد و بدون اطلاع قبلی برروی محصول اصلی به روزرسانی شود)

پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series
پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series پاور_دیجیتال_گرین_130_ماه_گارانتی_OCDG_Series

 

 

 

 

پاور_OCDG_گرین_130_ماه_گارانتی_گرین

 

پاور_OCDG_گرین_130_ماه_گارانتی_گرین

 

printrating

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت من است