وضعیت


ثبت نام | ورود
1398/08/23
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1395/6/24 تعداد بازدید: 6586 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: Castiel
همایش استانی سیاره سبز در خراسان

همایش استانی پردیس صنعت سیاره سبز GREEN در شهر مقدس مشهد برگزار گردید....


همایش استانی پردیس صنعت سیاره سبز (GREEN) در روز 15 شهریور در هتل پارس مشهد با حضور نمایندگان فروش، مراکز پخش، مراکز خدمات پس از فروش و مدیران IT سازمان های دولتی برگزار شد.

 

 

در این همایش از جدیدترین محصولات برند تجاری GREEN و تجهیزات شبکه TOTOLINK رونمایی گردید و مدیران بخش های مختلف شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به ارائه توضیحات در خصوص خدمات و محصولات پرداختند.

 

 

مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران شروع به کار کرد.

 

 

در بخش ابتدایی همایش، آقای دکتر میرنقی، مدیر بازار یابی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به روش های نوین بازاریابی و پیاده سازی متد های روز در این شرکت اشاره کردند. "شرایط بازار در حال حاضر به گونه ایست که باید با روش های نوین به مشتریان و کاربران خدمت رسانی کرد و محصولات با بهره گیری از این روش ها به مشتریان معرفی شود".

 

 

در بخش دوم همایش آقای مهندس خوش سیر، مدیر فروش شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به ارائه توضیحات در خصوص محصولات جدید و آینده برند تجاری GREEN و تجهیزات شبکه TOTOLINK پرداختند. دریافت بازخورد از مشتریان و اعمال نظرات آنها برای تولید محصولات جدید و مطابق با نیاز کاربران از برنامه های پیش روی سیاره سبز به شمار می روند که هم اکنون در حال پیگیری و اجرا می باشد.

 

 

پس از سخن رانی آقای خوش سیر، تندیس نمایندگی برتر استان خراسان رضوی به جناب آقای مهندس نواب، مدیر شرکت کامپیوتر یاس اهدا گردید و از خدمات ایشان در دوره فعالیت طولانی مدت به عنوان نماینده شرکت سیاره سبز تقدیر به عمل آمد.

 

 

آقای مهندس شیرخان، مدیر بخش خدمات پس از فروش پردیس صنعت سیاره سبز، سخنران بعدی همایش بودند و به خدمات قابل ارائه و همچنین کیفیت خدمات بخش گارانتی گرین اشاره کردند. کسب گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای دومین سال پیاپی، نشان دهنده کیفیت خدمات گارانتی گرین در سال های اخیر است. فعالیت به عنوان شریک تجاری Lenovo در سال 2016 و ارائه خدمات پس از فروش به تبلت ها و نوت بوک های این برند از خدمات جدید گارانتی گرین در سال جاری به شمار می رود. همچنین گارانتی گرین در سال 1395 به ارائه خدمات به نوت بوک های برند تجاری ACER می پردازد. رضایت مندی مشتریان مهم ترین هدف گارانتی گرین در هر شرایطی است و حتی در صورت به اتمام رسیدن مدت زمان گارانتی یک محصول، بخش خدمات پس از فروش گرین، خود را موظف به پشتیبانی مشتری بر اساس شرایط تعیین شده می داند.

 

 

آقای مهندس امیری به عنوان مدیر پروژه و محصول تجهیزات شبکه TOTOLINK در ایران با معرفی تاریخچه کمپانی توتولینک، سخنان خود را آغاز کردند. معرفی انواع محصولات و ویژگی های آنها، بخش های دیگر سخنرانی آقای امیری را تشکیل دادند. معرفی و نمایش روش های آسان نصب و راه اندازی محصولات شبکه توتولینک توسط تجهیزات مختلف از جمله گوشی هوشمند، برای حضار بسیار کاربردی و جذاب بود.

 

 

در ادامه همایش، آقای مهندس آذین، کارشناس تحقیق و توسعه شرکت سیاره سبز به معرفی محصولات جدید گرین شامل کیس، پاور و خنک کننده پردازنده پرداختند و به ویژگی های منحصر بفرد آنها اشاره کردند. معرفی استاندارد های لازم و مورد نیاز کیس، پاور و خنک کننده پردازنده از مهم ترین بخش های سخن رانی آقای آذین به شمار می رفتند. تنوع بخشیدن به محصولات با توجه به طیف وسیع کاربران و مشتریان برند تجاری گرین از مهم ترین دغدغه های بخش تحقیق و توسعه شرکت سیاره سبز است تا با بررسی موشکافانه و دقیق، محصولاتی کامل و با کمترین درصد خطا را روانه بازار کنند.

 

 

 

 

 

 

پس از پایان سخنرانی آقای شیرخان، امیری و آذین، سوالاتی در خصوص مطالب ارائه شده مطرح گردید و به افرادی که پاسخ صحیح دادند، جوایزی اهدا گردید. همچنین جوایز نفیس دیگری نیز بر اساس قرعه کشی به حضار در همایش استانی سیاره سبز در شهر مشهد اهدا شد.

 

printrating

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت من است