وضعیت


ثبت نام | ورود
1398/08/23
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1395/6/17 تعداد بازدید: 6269 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: Castiel
همایش استانی سیاره سبز در آذربایجان شرقی

همایش استانی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز GREEN در شهر تبریز برگزار شد...


همایش استانی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در استان آذر بایجان شرقی با حضور نمایندگان فروش و مراکز پخش در تاریخ 7 شهریور 1395 برگزار گردید.

 

 

لازم به ذکر است که نمایندگان استان های همجوار نیز به دعوت شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در این همایش حضور یافتند. مراسم با تلاوت قرآن مجید، پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، اعلام برنامه و پذیرایی صبحانه آغاز گردید و در این میان حاضرین در خصوص محصولات جدید شرکت گرین و توتولینک اطلاعات لازم را از کارشناسان فنی دریافت نمودند.

 

 

 

در ابتدای همایش، آقای دکتر میرنقی، مدیر بازاریابی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز در خصوص لزوم توسعه ارتباطات میان شرکت و نمایندگان فروش توضیحات ارائه نمودند و از تلاش همکاران در استان آذربایجان شرقی و استان های همجوار تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

 

 

 

در بخش بعدی آقای مهندس خوش سیر، مدیر فروش شرکت سیاره سبز به ارائه توضیحاتی در خصوص سیستم فروش و افزودن محصولات در سبد کالای شرکت پرداختند تا حق انتخاب بیشتری در اختیار مشتریان قرار گیرد. از سوی دیگر فروشندگان، محصولات بیشتر و متنوع تری به مشتریان پیشنهاد خواهند داد.

 

 

 

آقای میرنقی با دعوت از جناب آقای مهندس رنجبری، مدیر عامل شرکت فراز رایانه آذر، مرکز پخش محصولات برند تجاری GREEN و TOTOLINK در استان آذربایجان شرقی، تندیس نماینده برتر را تقدیم ایشان نمودند و از زحمات ایشان در 15 سال گذشته تقدیر به عمل آوردند.

 

 

 

در بخش بعدی آقای مهندس شیرخان، مدیر خدمات پس از فروش شرکت سیاره سبز، توضیحاتی در خصوص نوع و کیفیت خدمات ارائه نمودند. کسب دو گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال های 93 و 94 از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان نشان دهنده کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط گارانتی گرین بوده است.

 

 

 

در سال 1395 شرکت سیاره سبز به ارائه خدمات پس از فروش به سایر برند های تجاری پرداخته و هم اکنون به عنوان شریک تجاری Lenovo در سال 2016 منصوب گردیده است. از سوی دیگر لپ تاپ های ACER نیز تحت پوشش گارانتی گرین قرار گرفتند تا کاربران با خیال آسوده نسبت به خریداری لپ تاپ های این برند اقدام نمایند. بیان مهم ترین خصوصیات و ویژگی های گارانتی گرین، سایر بخش های سخنرانی مهندس شیرخان را تشکیل دادند و در نهایت با طرح یک سوال از مباحث مطرح شده، یک عدد تبلت 10 اینچی iGREEN به برنده این بخش اهدا شد.

 

 

 

مدیر پروژه تجهیزات شبکه توتولینک، آقای مهندس امیری سخنران بخش بعدی همایش سیاره سبز در استان آذربایجان شرقی بودند که در ابتدا به بیان تاریخچه شرکت توتولینک پرداختند. سپس طیف محصولات این برند خدمت حضار معرفی گردید تا در بخش انتهایی نیز به امکانات نرم افزاری و سخت افزاری اشاره شود. پس از اتمام سخنان آقای امیری، ایشان سوالی در خصوص مباحث ارائه شده طرح کردند و برنده این بخش یک دستگاه تبلت 10 اینچی iGREEN به عنوان هدیه دریافت کردند.

 

 

 

آقای مهندس آذین، کارشناس بخش R&D شرکت سیاره سبز در خصوص استاندارد های کیس و پاور و فناوری های به کار رفته در ساخت آنها توضیحاتی ارائه نمودند. مدار های محافظ، استاندارد راندمان مصرف انرژی 80 Plus، مدیریت کابل کشی، تنظیم خودکار سرعت چرخش فن و مواردی از این دست در خصوص پاور ها بیان گردید. در بخش کیس نیز مواردی مانند مدیریت کابل کشی، اسکلت معکوس، سیستم کولینگ بهینه، جنس بدنه و ضخامت آن مورد بحث و معرفی قرار گرفتند. در انتها نیز بر اساس محتوای مطرح شده، یک سوال طرح گردید و یک عدد تبلت 10 اینچی iGREEN به برنده اهدا شد.

 

 

در بخش انتهایی همایش، برندگان تبلت های 10 اینچ iGREEN با قرعه کشی مشخص شدند و هدایای خود را از دست مدیران سازمان های استان آذربایجان شرقی دریافت نمودند.

printrating

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت من است