وضعیت


ثبت نام | ورود
1398/08/23
واترکولینگ گرین
قطعات سخت افزاری msi با گارانتی گرین
پاورهای حرفه ای گرین
کیس های حرفه ای گرین
تجهیزات شبکه توتولینک با گارانتی گرین
کیبورد و موس حرفه ای گرین
پاور گرین
گارانتی گرین، پشتیبان انتخاب شماست
اسپیکرهای مالتی مدیای گرین
خنک کننده پردازنده گرین
موقعیت شما: اخبار
 
تاریخ ایجاد: 1395/5/12 تعداد بازدید: 6798 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: Castiel
چهارمین همایش استانی سیاره سبز در فارس

همایش استانی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز GREEN در شهر شیراز برگزار شد...


چهارمین همایش استانی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز توسط واحد بازاریابی در استان فارس برگزار گردید. در این همایش مدیران IT، نمایندگان و مراکز پخش در هتل پارس شیراز گردهم آمدند تا از جدیدترین محصولات، فناوری ها و خدمات شرکت سیاره سبز مطلع شوند. چهارمین همایش استانی سیاره سبز در شیراز از نظر تعداد حضار، پر جمعیت ترین همایش شرکت تاکنون به شمار می رود و اطلاعات بیش از 230 نفر در مرحله رجیستر به ثبت رسیده است.

 

 

مراسم پس از صرف صبحانه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود ملی ایران آغاز گردید و در بخش ابتدایی، آقای عرب زاده به عنوان نماینده برتر شرکت سیاره سبز در استان فارس موفق به دریافت تندیس نماینده برتر گردیدند.

 

 

در ادامه مدیر بازاریابی و انفورماتیک شرکت سیاره سبز، آقای دکتر میرنقی به ارتباطات تجاری در عصر پسابرجام اشاره کردند و از تحولات صورت گرفته در توسعه مبادلات سخن گفتند.

 

 

در بخش بعدی آقای مهندس خوش سیر، مدیر فروش شرکت سیاره سبز به معرفی سبد محصولات این شرکت پرداختند که مهم ترین آنها تجهیزات شبکه TOTOLINK بودند. لزوم گسترش دامنه محصولات و تنوع اجناس از دغدغه های شرکت سیاره سبز به شمار می رود و شرایط ورود به بازار های جدید در دست بررسی قرار می گیرد.

 

 

سپس اولین بخش از قرعه کشی انجام گرفت و به برندگان جوایز نفیسی اهدا گردید.

مدیر پروژه TOTOLINK آقای مهندس امیری با معرفی این برند کره ای و زمینه فعالیت آن در نقاط مختلف جهان، سخنرانی خود را آغاز کردند. در ادامه محصولات عرضه شده در کشور توسط برند TOTOLINK و همچنین فناوری های به کار رفته در تجهیزات شبکه برند شماره 1 کره جنوبی معرفی گردیدند.

 

 

در ادامه همایش آقای مهندس آذین، کارشناس فنی R&D شرکت سیاره سبز به ارائه اطلاعات فنی و تخصصی در زمینه کیس و پاور پرداختند. تمامی شرایط مورد نیاز برای یک پاور و کیس استاندارد به همراه جزئیات و مزایا توسط آقای آذین ارائه گردید. معرفی مدار های محافظ و استاندارد راندمان 80 Plus در پاور های استاندارد و مزایای اسکلت معکوس در کیس های استاندارد از مهم ترین موارد اشاره شده توسط آقای آذین به شمار می روند.

 

 

در بخش پایانی همایش، آقای مهندس شیرخان مدیر بخش خدمات پس از فروش شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به تشریح شرایط ارائه خدمات در سراسر کشور پرداختند. در ادامه محصولاتی که تحت گارانتی سیاره سبز قرار دارند توسط آقای شیرخان معرفی شدند که از جدیدترین موارد می توان به تجهیزات شبکه TOTOLINK، تبلت و نوت بوک های LENOVO و نوت بوک های ACER اشاره کرد.

 

 

همایش استانی سیاره سبز با برگزاری مرحله دوم قرعه کشی و اهدای جوایز به کار خود خاتمه داد.

 

printrating

تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت من است